
Бур SDS-PLUS Contractor MILWAUKEE Ø 5.5x110 мм
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 4932471215
+380990469615
- +380 (66) 305-57-25ToolsBro
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону MILWAUKEE SDS+ CONTRACTOR 5.5x110 мм
- Симетрична геометрія головки бура (4x90°) Ідеальні круглі отвори є оптимальними для анкерних кріплень.
- Новий дизайн голови бура з гострішим наконечником для точного засвердлювання та збільшення ресурсу під час свердління арматури
- Суцільна твердосплавна голова бура на діаметрах 5-10 мм і суцільна твердосплавна вставка на діаметрах 12-32 мм для кращого терміну експлуатації
- Чотири західний шнек. Оптимальна геометрія шнека забезпечує відведення більшого обсягу пилу та шламу
- Made in Germany.
Технічні характеристики:
Тип хвостовика: SDS+
Діаметр робочий (мм): 5.5
Довжина загальна, мм: 110
Довжина різальної частини (мм): 50
Кількість різальних крайок: 2 шт.
Оброблюваний матеріал: бетон, цегла, камінь
Тип: бур
Форма наконечника: спіральна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴





