
Бур SDS-PLUS Contractor MILWAUKEE Ø 4x160 мм
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932471211
+380990469615
- +380 (66) 305-57-25ToolsBro
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону MILWAUKEE SDS+ CONTRACTOR 4x160 мм
Застосовується для свердління наскрізних/глихих отворів у бетоні, цеглі, блоковому мурованні, камені.
Забезпечує ідеально круглі отвори для фіксації кріплення.
Твердосплавний наконечник із 2 різальними крайками для кращої продуктивності.
Двоспиральна конструкція шнека для ефективного видалення шламу.
Унікальна геометрія бура знижує вібрацію під час роботи.
- Призначення: цегла, бетон, камінь
- Діаметр: 4 мм
- Довжина робоча: 100 мм
- Довжина загальна: 160 мм
- Тип хвостовика: SDS-plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴



